Πρόγραμμα


FITNESS CONVENTION 2018 BY A.F. STUDIES

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11

ΖΩΝΗ Α

ΩΡΕΣ MASTERCLASS (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 8:00 – 8:30)

FUNCTIONAL

WORKSHOP (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 9:00 – 9:30)

PERSONAL TRAINING

08:30 – 09:30 Alessandro Muo
Functional Step
09:30 – 10:30 Δημήτρης Γουργός
Flowing Bootcamp
Μιχάλης Βραχάμης & Νίκος Βαρδαβάς
10:30 – 11:30 Γιώργος Σαμιώτης
Flowbility
Concepts on Strength & Hypertrophy
BREAK [30 MINUTES]
12:00 – 13:00 Alessandro Muo Functional
Stretch for Strength
(09:30 – 14:30)
13:00 – 14:00 Παύλος Τερζόπουλος – Θοδωρής Τσαρούχας – Λευτέρης Καλλιτσουνάκης
Progressive Cross
14:00 – 15:00 Αντώνης Ζέρβας
TRX® Circuit

ΖΩΝΗ B

ΩΡΕΣ MASTERCLASS (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 15:00 – 15:30)

CHOREOGRAPHY

WORKSHOP (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 15:00 – 15:30)

GROUP FUNCTIONAL TRAINING

15:30 – 16:30 Παύλος Τερζόπουλος-  Χρήστος Καλογερόπουλος
Step
16:30 – 17:30 Δημήτρης Γουργός
Aerobic
Alessandro Muo
17:30 – 18:30 Katia Vasilenko
Step
Fast & Functional Workout
BREAK [30 MINUTES]
19:00 – 20:00 Δημήτρης Γουργός –
Μάνος Στρατιδάκης – Λευτέρης Καλλιτσουνάκης
Aerobic
(15:30 – 20:00)
20:00 – 21:00 Τίμος Μπέκος
Aerobic

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11

ΖΩΝΗ Α

ΩΡΕΣ MASTERCLASS (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 8:00 – 8:30)

FUNCTIONAL

WORKSHOP (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 9:00 – 9:30)

EXERCISE & REHABITATION

08:30 – 09:30 Δημήτρης Γουργός – Αδριανή Στρίγκου Cardio Challenge
09:30 – 10:30 Alessandro Muo
Functional Vertical Step
Στέλλα Παπαγιάννη & Δημήτρης Βουδούρης
10:30 – 11:30 Μιχάλης Βραχάμης
BWC Bootcamp
Bulletproof Back
BREAK [30 MINUTES]
12:00 – 13:00 Αντώνης Ζέρβας
TRX® Functional
(09:30 – 14:30)
13:00 – 14:00 Alessandro Muo
Body in Action
14:00 – 15:00 Μιχάλης Καφετζής
Fight Bo

ΖΩΝΗ B

ΩΡΕΣ MASTERCLASS (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 15:00 – 15:30)

CHOREOGRAPHY

WORKSHOP (ΕΓΓΡΑΦΕΣ 15:00 – 15:30)

CROSS & FUNCTIONAL TRAINING

15:30 – 16:30 Αναστασία Αλεξανδρίδη – Katia Vasilenko Dan.S.A.
16:30 – 17:30 Χρήστος Καλογερόπουλος – Τίμος Μπέκος
Step
Μιχάλης Βραχάμης
17:30 – 18:30 Δημήτρης Γουργός – Παύλος Τερζόπουλος
Aerobic
Building Cross Metabolic Programs
BREAK [30 MINUTES]
19:00 – 20:00 Αναστασία Αλεξανδρίδη
Aerobic
(15:30 – 20:00)
20:00 – 21:00 Katia Vasilenko – Γιώργος Παππάς
Aerobic
22nd Fitness Convention by A.F. Studies - Πρόγραμμα