Πρόγραμμα


22ND FITNESS CONVENTION BY A.F. STUDIES

Πρόγραμμα

ΣΑΒΒΑΤΟ

ΖΩΝΗ Α | ΕΓΓΡΑΦΕΣ 8:00 – 8:30

ΩΡΕΣ PILATES YOGA
08:30 – 09:30 Diane Nye
Flow Progressions
09:30 – 10:30 Katia Vasilenko
Pilates with Small Weigths
Marita Mittag – Άρης Καπετανάκης
Ashtanga Yoga
10:30 – 11:30 Κάτια Βλησίδη – Κατερίνα Σουλελέ
Prenatal Pilates with Props
Marita Mittag – Άρης Καπετανάκης
Ashtanga Yoga
BREAK [30 MINUTES]
12:00 – 13:00 A.F.Studies Pilates Team
Pilates Survivors
Φιλία Χιώτη
Rotational Spirals
13:00 – 14:00 Flowbility Team
Flowbility
Michelle Kaminski
Therapeutic Yoga

ΖΩΝΗ B | ΕΓΓΡΑΦΕΣ 14:00 – 14:30

ΩΡΕΣ FUNCTIONAL CHOREOGRAPHY
14:30 – 15:30 Δημήτρης Γουργός
Weight Blast
Katia Vasilenko
Step
15:30 – 16:30 David Stauffer
ICore Power Mix
Λευτέρης Καλλιτσουνάκης – Παύλος Τερζόπουλος
Aerobic
16:30 – 17:30 Αντώνης Ζέρβας
TRX® Circuit
Μάριος Μελέτης – Χρήστος Καλογερόπουλος
Aerobic
BREAK [30 MINUTES]
18:00 – 19:00 Μιχάλης Βραχάμης
Limitless Cross
Δημήτρης Γουργός – Τίμος Μπέκος
Step
19:00 – 20:00 Μιχάλης Καφετζής
Fight Bo
Αναστασία Αλεξανδρίδη – Άρτεμις Tζαβέλλα
Aerobic
20:00 – 21:00 David Stauffer
Legs-Cardio-Gluts/ABS
Γιώργος Παππάς – Στέλλα Τζαβάρα
Aerobic

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΖΩΝΗ Α | ΕΓΓΡΑΦΕΣ 8:00 – 8:30

ΩΡΕΣ PILATES YOGA
08:30 – 09:30 Πέτρος Κουρουπάκης
Reformer on the Mat
09:30 – 10:30 Diane Nye
Pilates on Myofascial Connections
Άρης Καπετανάκης
Pranayama (Breathing Techniqies)
10:30 – 11:30 Κάτια Βλησίδη
Pilates with Tennis Ball
Michelle Kaminski
Prenatal Yoga
BREAK [30 MINUTES]
12:00 – 13:00 Katia Vasilenko – Κορίνα Δροσινάκη
Partner Pilates
Αναστάσιος Μαντζούκας
Vinyasa Krama -Handstand
13:00 – 14:00 Diane Nye
Franklin Method
Marita Mittag
Vinyasa Krama – Meditative Sequence

ΖΩΝΗ B | ΕΓΓΡΑΦΕΣ 14:00 – 14:30

ΩΡΕΣ FUNCTIONAL CHOREOGRAPHY
14:30 – 15:30 Flowbility Team
Flowbility
Katia Vasilenko – Αναστασία Αλεξανδρίδη
Dan.S.A.
15:30 – 16:30 Δημήτρης Γουργός – Αδριανή Στρίγκου
Athletic Condition
Άρτεμις Tζαβέλλα – Παύλος Τερζόπουλος – Κατερίνα Παυλίδη
Aerobic
16:30 – 17:30 David Stauffer
3×3 Metabolic Interval Training
Λευτέρης Καλλιτσουνάκης – Τίμος Μπέκος
Aerobic
BREAK [30 MINUTES]
18:00 – 19:00 A.F.Studies Team
BWC Bootcamp
Αναστασία Αλεξανδρίδη
Step
19:00 – 20:00 Αντώνης Ζέρβας
TRX® Functional
Katia Vasilenko
Aerobic
20:00 – 21:00 Λευτέρης Καλλιτσουνάκης – Παύλος Τερζόπουλος
Explosive Strength
Δημήτρης Γουργός – Μάριος Μελέτης
Aerobic
s1

s2